INFIRAY

INFIRAY TD50L TUBE sērijas digitālais nakts redzamības tēmeklis

Digitālās nakts redzamības tēmeklis INFIRAY TD50L TUBE sērija galvenā

Tube TD50L Digitālais nakts redzamības tēmeklis pieejams XINFRARED.lv

InfiRay Tube-TD50L ir augstas veiktspējas digitālais nakts redzamības tēmēklis, kas izstrādāts tradicionālajā dienas optiksa formā, lai optimāli izmantotu vītņstobra ieročiem. TD50L ir ideāla digitālā nakts redzamības optika prasīgam medniekam, kurš meklē klasisku estētiku un izcilu vāja apgaismojuma sensora jutību. Ar 13+ stundu darbības laiku un IP67 reitingu TD50L var darboties visu nakti jebkuros medību apstākļos.

Lieliska Nakts redzamība

50 mm/F1.2 liela un kvalitatīva objektīva kombinācija ar 1440×1080 izšķirtspējas CMOS HD sensoru, kas darbojas īpaši vājā apgaismojumā un augstas izšķirtspējas displeju, jaudīgu infrasarkano izgaismotāju, integrētu ļoti efektīvu algoritmu utt. padara TD50L par perfektu digitālo nakts redzamības tēmēkli ar lieliska nakts jutību un nakts redzamības iespēju pat bezmēness naktīs.

Trīs attēla režīmi

TD50L dienas režīmā ir trīs attēla režīmi, mēness režīms un zvaigžņu režīms. Dienas režīmā ir neparasts patiesu krāsu attēlojums līdz autentiskai ainai redzamā skatījumā. Mēness un zvaigžņu režīmā TD50L ne tikai cenšas piedāvāt lietotājiem maksimālu nakts redzamību, bet arī bez kavēšanās piedāvā skaidru attēlu displeju novērošanas skata diapazonā. Īpaši izstrādātais Star režīms joprojām nodrošina skaidru nakts redzamības diapazonu pat īpaši vāja apgaismojuma apstākļos vai naktī bez mēness.

600 m nakts diapazons

TD50L ir ideāls rīks tādu mērķu kā mežacūkas vai brieža noteikšanai naktī līdz 600 metriem, pateicoties savā klasē labākās nakts jutības, HD izšķirtspējas displeja un plašā spilgtuma regulēšanas iespēju kombinācijai. un jaudīgs ārējais noņemamais IR bezmēness naktīm utt.

4x-16x vienmērīga nepārtraukta tālummaiņa

TD50L bāzes palielinājums palielinās četras reizes – no 4x līdz 16x. Salīdzinājumā ar parasto integrēto vairākkārtēju tālummaiņu, TD50L ļauj lietotājiem nepārtraukti un pakāpeniski tuvināt no 4x līdz 16x, kur ir pielāgots skata lauks un vienmērīga ekrāna tālummaiņa.

Savietojams ar standarta 30 mm optikas gredzeniem

Jaunizstrādātais standarta 30 mm diametra cauruļveida izskats ļauj TD50L uzstādīt uz standarta 30 mm tēmekļa gredzeniem un viegli uzstādīt uz šautenes. Picatinny sliežu sistēmas ar vienkāršu darbību, stabilitāti un uzticamību. Tas ir klasisks un praktisks konstrukcijas dizains.

Divkāršā barošanas sistēma

TD50L digitālie NV šautenes tēmēkļi tiek darbināti ar divu veidu uzlādējamām baterijām: iebūvētu 6600 mAh akumulatoru un otru nomaināmu 18500 akumulatoru, kas atrodas akumulatora nodalījumā, kas atbalsta vairāk nekā 13 H akumulatora darbības laiku. Izlādējot akumulatoru bateriju nodalījumā, tēmēklis automātiski pārslēdzas uz iebūvēto akumulatoru. Nomaināmo 18500 akumulatoru var noņemt un nomainīt dažu sekunžu laikā bez tēmekļa izslēgšanas.

Jaudīgs 850 nm/940 nm IR apgaismojums

TD50L ir aprīkots ar izvēles 850 nm vai 940 nm infrasarkano staru apgaismotāju, lai nodrošinātu lielāku apgaismojumu, vienlaikus paliekot neatklātam mērķim. Trīs regulējami IR jaudas līmeņi ļauj lietotājam izvēlēties vēlamo apgaismojuma līmeni, pamatojoties uz diapazonu līdz jūsu mērķim vai vides apstākļiem.

IP67 aizsardzības pakāpe

TD50L ir IP67 aizsardzības līmenis, kas nozīmē, ka tas ir pilnībā ūdensizturīgs un putekļu necaurlaidīgs. Šautenes tēmēklis spēj darboties augsta mitruma, stipra lietus vai jebkuras intensitātes nokrišņu apstākļos un iztur ilgu laiku un 1 m dziļu iegremdēšanu.

Attēls attēlā režīms (PIP)

Funkcija Attēls attēlā TD50L uzlabo mērķēšanas precizitāti, nodrošinot 2x palielinātu tīklveida laukuma attēlu displeja augšdaļā. Tas palīdz lietotājiem tuvināt mērķi, vienlaikus saglabājot visa redzes lauka redzamību, lai uzlabotu situācijas izpratni.

Jauna nulles pozīcijas iesaldēšanas funkcija

TD50L-Freeze Zeroing iekšpusē ir izstrādāta jauna funkcija. Šīs īpašās funkcijas lielākā priekšrocība ir elastība, pārvietojot pistoles nulles noteikšanas laikā un neietekmējot nulles iestatīšanas datus, kas tiek glabāti krātuvē

Integrēts Wi-Fi un InfiRay APP atbalsts

TD50L iebūvētais Wi-FI modulis ļauj lietotājiem savienot NV tēmēkļus ar ierīcēm, izmantojot InfiRay Outdoor APP. Šis savienojums lietotājiem pavērs dažādas iespējas, piemēram, fotoattēlu un video glabāšanu utt., kā arī citas funkcijas, kas tiek izstrādātas.

Noderīgs tīklu dizains

Digitālajam nakts redzamības tēmeklim TD50L ir 6 izvēles pamata tīkliņi, lai tie atbilstu dažādām lietotāju vēlmēm. Kad lietotājs tuvina vai tālina ekrāna displeju, pagriežot pogu, tīkliņš mērogojas uz augšu vai uz leju proporcionāli šautenes palielinājuma izmaiņām un paliek nemainīgs attiecībā uz izmēriem un detaļām.

 

PIEEJAMS PIE XINFRARED – https://xinfrared.lv/product/digitalas-nakts-redzamibas-temeklis-infiray-td50l-tube-serija/

Leave a Reply